Vadovai

Vilniaus regiono kredito unijos organai yra kredito unijos visuotinis narių susirinkimas, stebėtojų taryba, valdyba, paskolų komitetas bei administracijos vadovas.

Valdyba

Vytenis Mažiulis
Valdybos pirmininkas
El. paštas: V.Maziulis@vrku.lt

Vladislav Jančis
Valdybos narys
El. paštas: V.Jancis@vrku.lt  

Jurgita Bliumin
Valdybos narė
El. paštas: J.Bliumin@vrku.lt

 

Stebėtojų taryba

Modestas Keliauskas
Stebėtojų tarybos pirmininkas
El. paštas: M.Keliauskas@vrku.lt

Karolis Kauklys
Stebėtojų tarybos narys
El. paštas: K.Kauklys@vrku.lt

Alditas Saulius
Stebėtojų tarybos narys
El. paštas: A.Saulius@vrku.lt

 

Paskolų komitetas

Andžejus Andžejevskis
Paskolų komiteto pirmininkas/Centrinio klientų aptarnavimo skyriaus vadovas
El. paštas: A.Andzejevskis@vrku.lt

Egidijus Vosylis
Paskolų komiteto narys/Teisininkas
El. paštas: E.Vosylis@vrku.lt

Zita Gotovtienė
Paskolų komiteto narė/Paskolų vadybininkė
El. paštas: Z.Gotovtiene@vrku.lt

 

Administracijos vadovas

Kristina Simonovič
Administracijos vadovė
El. paštas: K.Simonovič@vrku.lt

 

Vidaus audito tarnyba

Alina Zacharevič
Vidaus audito tarnybos vadovė
El. paštas: A.Zacharevic@vrku.lt

Identifikavimo priemonės ir operacijų limitai

Taikomi per „i.VRKU“ atliekamiems mokėjimams

Plačiau
Konsultacija