Vadovai

RATO kredito unijos organai yra kredito unijos visuotinis narių susirinkimas, stebėtojų taryba, valdyba, paskolų komitetas bei administracijos vadovas.

Valdyba

Vytenis Mažiulis
Valdybos pirmininkas
El. paštas: V.Maziulis@rato.lt

Vladislav Jančis
Valdybos narys
El. paštas: V.Jancis@rato.lt  

Jurgita Bliumin
Valdybos narė
El. paštas: J.Bliumin@rato.lt

 

Stebėtojų taryba

Modestas Keliauskas
Stebėtojų tarybos pirmininkas
El. paštas: M.Keliauskas@rato.lt

Karolis Kauklys
Stebėtojų tarybos narys
El. paštas: K.Kauklys@rato.lt


Paskolų komitetas

Andžejus Andžejevskis
Paskolų komiteto pirmininkas/Kreditų skyriaus vadovas
El. paštas: A.Andzejevskis@rato.lt

Vita Andrikytė
Paskolų komiteto narė/Kredito rizikos ir administravimo skyriaus vadovė
El. paštas: V.Andrikytė@rato.lt

Egidijus Česnauskis
Paskolų komiteto narys/Teisininkas – paskolų administratorius
El. paštas: E.Cesnauskis@rato.lt

 

Administracijos vadovas

Vladislav Jančis
Administracijos vadovas
El. paštas: V.Jančis@rato.lt

Administracijos vadovo pavaduotoja

Jurgita Bliumin

El. paštas: J.Bliumin@rato.lt

 

 

 

 

Identifikavimo priemonės ir operacijų limitai

Taikomi per „i.VRKU“ atliekamiems mokėjimams

Plačiau
Konsultacija