ATMINTINĖ Maestro – debeto kortelės turėtojui

ATMINTINĖ Maestro – debeto kortelės turėtojui

 • Kortelė kasdieniniams Jūsų atsiskaitymams;
 • Kortelės sąskaita atidaroma ir tvarkoma eurais;
 • Kortelėje įdiegta padidinto saugumo lusto technologija, kuri užtikrina Jūsų mokėjimo kortelės apsaugą. Unija, gavusi iš Jūsų informaciją apie prarastą kortelę, nedelsiant blokuoja kortelės sąskaitą ir taip apsaugo Jūsų lėšas nuo neteisėto panaudojimo;
 • Maestro kortelę aptarnauja MasterCard Worldwide tinklas. Su ja galite atsiskaityti visur, kur yra Maestro ženklas – Lietuvos ir užsienio prekybos vietose, apmokėti komandiruočių, ūkio ir reprezentacines išlaidas ar išsigryninti lėšas bankomatuose.

Kaip viena valiuta keičiama kita valiuta atsiskaitant kortele?

Atsiskaitant Maestro kortele, kortelės sąskaitos valiuta automatiškai keičiama į atsiskaitymo valiutą pagal „MasterCard International“ nustatytą kursą, kuris galioja operacijos duomenų tvarkymo dieną.

Kada į sąskaitą, susietą su kortele, įskaitomos lėšos, jei jos pervedamos iš kitos Unijoje esančios sąskaitos?

Lėšos iš kito banko arba kitos Unijoje esančios sąskaitos į debeto kortelės sąskaitą užskaitomos Unijos darbo metu (darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val.) realiu laiku, o ne darbo metu debeto kortelės sąskaitą papildyti galima Perlo terminaluose.

Kortelės sąskaitos papildymas:

 • Galite pervesti darbo užmokestį, socialines pašalpas, pensijas, stipendijas bei įvairias kitas išmokas;
 • Galite papildyti, pervesdami lėšas iš Jūsų turimos sąskaitos Unijoje arba kitame banke;
 • Įmokėdami pageidaujamą grynųjų pinigų sumą klientų aptarnavimo skyriuje ar PERLO terminale.

 Kur gryninti pinigus?

 • Citadele, Danske Bank, Nordea ir Šiaulių banko bankomatų tinkle – nemokamai iki 289,62 EUR/mėn.;*
 • PERLO terminaluose – nemokamai iki 144,81 EUR/mėn.;*
 • VRKU klientų aptarnavimo skyriuose – pagal VRKU paslaugų ir operacijų įkainius;
 • Kitų bankų bankomatuose – 2 proc. nuo išgryninamos sumos, min. 2,61 EUR.

* Nemokamas grynųjų pinigų limitas galioja iki LCKU kortelės galiojimo pabaigos.

Atliktų operacijų išrašų gavimas:

Nuo 2015 m. gruodžio 31 d. iki 2016 m. sausio 08 d. dėl vykstančių banko informacinės sistemos atnaujinimo darbų nebus galimybės generuoti (nebus pasirinkimo „Rodyti“) mokėjimo kortelės sąskaitos išrašą per internetinę bankininkystę i-VRKU, todėl darbo dienomis nuo 2016  m. sausio 04 d. mokėjimo kortelės sąskaitos išrašai bus siunčiami nariams atskirais pranešimais per internetinę bankininkystę i-VRKU (pasirinkimas „Gautieji pranešimai“). Jeigu per dieną lėšų nurašymų iš mokėjimo kortelės sąskaitos arba jos papildymo nebus, išrašai nebus siunčiami.

SVARBU!!! PIGIAU NEI TURĖTI LIMITĄ KREDITO KORTELĖJE

Debeto kortelės turėtojui suteikiama išskirtinė galimybė geresnėmis sąlygomis gauti VRKU kredito liniją. Ja galėsite pasinaudoti suteikto limito ribose tuo atveju, kai pritrūks nuosavų lėšų. Kredito linija rekomenduojama tiems nariams, kurie nori užsitikrinti galimybę greitai ir saugiai pasinaudoti suteiktos kredito linijos lėšomis.

 Kredito linijos sąlygos:

 • Kredito linijos suma priklauso nuo gaunamų grynųjų pajamų ir turimų įsipareigojimų, bet ne daugiau kaip 3 mėnesių grynųjų pajamų ir ne daugiau kaip 3 000 EUR;
 • Kredito linijos sutarties trukmė – 3 metai;
 • Metinė palūkanų norma -12 proc.;
 • Administravimo mokestis – 5,00 EUR;
 • Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma 13,10 proc.

 Pavyzdžiui:

Jei imtumėte 1 000 EUR kredito liniją 36 mėnesių laikotarpiui, taikant 12 proc. metinę fiksuotą palūkanų normą, bendra kredito linijos kainos metinė norma būtų 13,10 proc., o bendra kredito suma būtų 1 183,86 EUR.

Bendros kredito linijos kainos metinė norma ir bendra kredito gavėjo mokama suma apskaičiuojama darant prielaidas, kad Unija visą kredito sumą kredito gavėjui išmoka kredito linijos sutarties pasirašymo dieną ir ši suma nėra grąžinama iki kredito linijos galiojimo termino pabaigos. Iš kredito  linijos sutarties kylančius įsipareigojimus kredito linijos sutarties šalys vykdo pagal kredito linijos sutartyje nustatytas sąlygas ir terminus, o metinė palūkanų norma, įkainių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat, kaip ir kredito linijos sutarties sudarymo metu ir bus taikomos iki sutarties termino pabaigos.

 Įkainiai!

Jūsų mokėjimo kortelei dabartinės aptarnavimo sąlygos ir įkainiai nesikeis ir galios iki turėtos LKU debeto kortelės galiojimo termino pabaigos (pvz.: Jūsų turima mokėjimo kortelė galioja iki 2017 m. gruodžio 4 d., vadinasi naujai išduotos mokėjimo kortelės aptarnavimo sąlygos ir įkainiai nesikeis iki 2017 m. gruodžio 4 d., t.y. išliks tokie, kokie galioja dabar).

Nuo minėtos galiojimo datos įsigalios Unijos taikomos aptarnavimo sąlygos ir įkainiai, su kuriais galite susipažinti čia.

Iškilus klausimams, prašome atvykti arba skambinti į VRKU klientų aptarnavimo skyrius arba rašykite per www.vrku.lt, arba užklausą per i-VRKU.

Kortelių blokavimas

Jei praradote savo mokėjimo kortelę, nedelsdami apie tai praneškite Unijai! Atvykite į Jums artimiausią Unijos KAS, telefonu arba per internetinę bankininkystę i-VRKU.

Telefonu:

 • Darbo dienomis pirmadieniais – ketvirtadieniais iki 17 val. telefonu (8-5) 250 26 79.
 • Darbo dienomis penktadieniais iki 17.45 val. telefonu (8-5) 215 73 99.
 • Po darbo valandų ir nedarbo dienomis skambinkite nemokamu telefonu 8 800 72 739 arba +370 5 266 4600, skambinant iš užsienio. Paslauga teikiama visą parą.

Ačiū, kad esate kartu!

 

Indėliai